Yazılı Sohbet odalarımıza hoşgeldiniz. Sanal alemde yazılı sohbet denildiği zaman akıllara gelen irc sohbet sunucularıdır. IRC Sohbet sunucularının görüntülü sohbet odalarına nazaran daha çok tutulduğunu sanal alemin geçmişinden bugüne tercih edilmektedir. Peki neden irc sohbet sunucuları tercih edilir? Yazılı sohbet, Yazılı Chat amacı nedir?

IRC Sohbet bir bağımlılıktır. Facebook, Twitter, instagram gibi sosyal medyaların oluştuğundan bu yana irc sohbet sunucularına katılım azalmış olsada uzun senelerdir irc sohbet sunucularına gönül vermiş birçok arkadaşımız bulunmaktadır. Sizlerde bir nevi irc sohbet sunucularından kopamıyorsunuz bunu bizlerde biliyoruz 🙂

Yazılı sohbetin amacı sadece arkadaşlık, tanışmak, kaynaşmak, arkadaş olmak için hazırlanmış bir platformdur. Çeşitli oyun odalarımızın bulunduğu irc sohbet sunucularımızda yazı yazarak oynanan oyun odalarımıza keyifle giriş yaparak sizlerde oyun oynayabilirsiniz. #OXM, #Klavye Odaları sayesinde sizlerde edinmiş olduğunuz arkadaşlarınızla yarışmaya hazırmısınız?


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: