Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Web Chat

kelebektr Ocak 11 2018  Etiket: , , , , , , , , , , , , Yorum Yok

Web Sohbet üzerinden  sohbet etmek için hazırlanan web sohbet appletimiz yenilenmiş olup, eskileri yaşatmak adına kurulan ve hazırlanan irc kelebektr sohbet sunucularımız sayesinde mirc script indirmenize gerek kalmadan mirc özelliklerini taşıyan web sohbet appletlerimiz sayesinde sohbetin akışını izleyebilir sizlerde sohbet ortamına karışabilirsiniz.

Günümüz üzerinde mobil sohbetin önemini hepimiz bilmekteyiz. Eskiden mobil cep telefonları sohbeti desteklemezken herkez bilgisayar üzerinden web sohbet girişleri yapmaktaydı. Jawalı sohbetin yanı sıra ve kaldırılmasıyla artık yerini lightirc almıştı. Ligtirc biliyorsunuzki adobe flash player’in desteğini kesmesiyle oluşan sıkıntıları hepiniz biliyorsunuz.

Lightirc’in çıkarmış olduğu sunucuya giriş yapamama veya desteklemediğinden dolayı giriş yapamayan kullanıcılarımız kelebek web chat üzerinden sınırsızca giriş yapabilirler. Mobil sohbet appletimizin hem mobil destekli hemde bilgisayar destekli olmasıyla beraber iki yöndende sohbet edebiliyorsunuz. Sizlerde bu kış aylarının gelmesiyle sohbet ortamı arıyorsanız ve kalıcı olmayı düşünüyorsanız ana sayfamız üzerinden sınırsızca sohbet girişi yapabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bizimmekan Chat

Bizimmekan Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Chat Bizim mekan Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde IRC sunucuları, IRC sohbet odaları var oldukça bizim mekan sohbet odaları da var olacaktır. Yıllardır >>>

No Resim

Dobra Sohbet

Dobra Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Dobra Sohbet Dobra sohbet odalarına hoş geldiniz. Dobra Chat odalarımızda dobra dobra sohbet etmeye hazır mısınız? Kaliteli sohbet odalarının öncüsü olan ve sanal alemde >>>

No Resim

Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sevda Sohbet Odaları Sevda Chat Odalarına hoş geldiniz. Sevda Chat, sevda sohbet odaları ile beraber sizlerde ana sayfamız üzerinden Sevda Chat odalarımıza hemen >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet