Üyelik Sistemi Değişti sitemize yapılan kalıcı üyeliklerin abonelikleri içerik sağlayıcı olarak değiştirilmiştir. Sizlerinde blog sitesi veya forum siteniz yoksa paylaşım yapmak istediğiniz düzgün bir adres arıyorsanız tam yerindesiniz demektir.

Uzun yıllardır Sohbet ve Chat adına hizmetler sunan kelebektr sohbet sunucuları sizler için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerde paylaşım yapmak adına kalıcı bir adres arıyorsanız web sitemiz ve sohbet odalarımız tam sizlerin aradığı bir web sitesi diyor ve sizleri paylaşıma davet ediyoruz.

Üyelik sistemimiz tamamen ücretsizdir. Ücretsiz olan üyelik sistemimiz sayesinde kullanıcılarımız rahat rahat kendi kendine makale yazsın ve kendince seo yapsın diye üyelik sistemimizi içerik sağlayıcı olarak değiştirdik. Tek Yapmanız gereken kendi makalelerinizi yayınlamanızdır. Tabiki bazı önlemlerimizi almak adına;

Açtığınız konuları yönetici onaylı olarak yapmamız gerekti. Dolayısı ile yazılan yazılar içerisinde link kullanılabilir, küfürlü kelimeler geçmemesi adına böyle bir engel koymak zorunda kaldık bizlere hak vermeniz gerektiğini düşünüyorum..

Web sitemize açacak olduğunuz makaleleriniz tamamen türkçeye uyğun olarak hazırlanmalıdır. Yabancı makaleleriniz var ise google translate üzerinden türkçeye çevirerek web sitemize makalelerinizi sorunsuz olarak ekleyebilirsiniz. Şimdiden üye olan ve bu durumdan hoşnut olan kullanıcılarımız bu başlık altına yorumlarınızı yazarak bizlere iletebilirsiniz.


2 yorum

busenur · 28 Ekim 2019 22:07 tarihinde

Site daha güzel olmuş öncekine göre elinize sağlık ben birikmiş makalelerimi siteye üye olup ekleyebilirmiyim kendimmi onaylamam gerekiyor ben yazicam sizmi onaylicaksiniz?

    kelebektr · 28 Ekim 2019 22:13 tarihinde

    Evet siz yazin üye olarak bende okuyup onayliyorum böylece istediğiniz herşeyi kendiniz yazmaniz dahilinde paylasabiliyorsunuz teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BIZIMMEKAN | Sohbet