Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

ZSohbet iLe Bağlan

ZSohbet Farklı Bağlan

Mobilv2 Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Ücretsiz Sohbet Odaları

kelebektr Nisan 13 2020  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

Ücretsiz Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Ücretsiz Sohbet Odaları

Sanal alemde ücretsiz sohbet hizmeti veren milyonlarca ücretsiz sohbet sitesinin olmasıyla beraber site girişinde ücretsiz deyip içeri girdikten sonra herseyiyle ücretli sohbet olarak canlandıran birçok sohbet sitesi görmekteyiz. Eski zamanlarla şimdiki zamanlar arasında kıyas yapıldığı zaman irc sohbet sunucularının tamamen para tuzağı ve insanlara kısıtlı yetkilerin, oper adminliklerin paralı olarak satıldığını görmekteyiz. Dolayısı ile irc sohbet sunucularında eski yıllara bakıldıgında herşey çok güzeldi bir sunucu açılırdı daha reklamını yapmadan bile herkez gelmeye başlardı bu illaki seni tanıyor yada tanımıyor anlamına gelmiyor tanıyanda geliyordu tanımayanda geliyordu peki neden?

Nickname Rumuz: Şifreniz yoksa boş bırakın: Eski Mobil Sürüm İle Bağlan
Ücretsiz Sohbet Siteleri

Ücretsiz Sohbet Sitelerine girilmek istediği zaman mesela farklı bir sohbet, sohbet odaları portalına giriş yapıldığında bir kullanıcı sohbet odalarına giriş yapsa orayı benimsese benimseyen kişi bir arkadaşını getirirdi. Digeri bir arkadaşını getirirdi derken bir bakmıssınız 100 kişi olmuşsunuz. Şimdi yıl 2020 oldu ve diyorlarki facebook, Twitter gibi sosyal medya alanları, sosyal medya siteleri çıktı çıkalı irc sunucuları bitti diye söylentiler geziyor ortalıklarda ama aslında bitmedi. Bu düşüncenin yanlış olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Ücretsiz sohbet odaları olarak kelebektr.com sitesini kullanabilirsiniz. Kimseden tek kuruş almadan istemeden sohbet odalarımızda sadece sohbete yönelik çalışmalarımız vardır.

Ücretsiz Sohbet Odaları
Ücretsiz Sohbet Odaları, Ücretsiz Sohbet Sitesi, Ücretsiz Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri, Sohbet Platformu, Sohbet Ortamı,
Ücretsiz Sohbet

Ücretsiz Sohbet odaları üzerinde küfürlü konuşmanın yasak olduğunun farkındasınızdır. Küfür sevmeyen kullanıcılara özel olarak dizayn edilen ve tamamen elit kullanıcıların sohbet odalarımızda olduğunu, arkadaş canlısı insanların daima farklı ülkelerden yada illerden sohbet odalarımıza giriş yapmasıyla beraber vazgeçilmez bir sohbet sitesi hazırlayarak ücretsiz sohbet imkanlarımızdan sizlerinde daima olarak faydalanmasını istityoruz. Küfürsüz sohbet odalarımızda ve seviyeli sohbet odalarımızı sizlerde ziyaret edebilir ve kalıcı olabilirsiniz. Sohbet odalarımızın mobil destekli olması ve google arama motorları üzerinde de Ücretsiz Mobil Sohbet odalarak yazıldığı zaman bile karşınıza çıktığının farkındasınızdır. Şimdiden herkeze hoşsohbetler dilerim.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Özel Sohbet

Özel Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Özel Sohbet Sohbet odalarında edinilen arkadaşlıklar ne kadar kalıcı ise bir nevi sizin için özel insanlar olabilir. Hayatınızda isterseniz sevgili, isterseniz sıradan bir arkadaş, >>>

No Resim

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları Sohbet matik Sesli sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde uzun yıllardır sohbet, Chat adına hizmetlerini sürdüren kelebek sohbet >>>

No Resim

Hayatın Parçası Sohbet

Hayatın Parçası Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Hayatın Parçası Sohbet Sohbet, Chat denildiği zaman insanlarla diyalog halinde sohbet etmek akıllara gelse de, kimine göre Mirc sohbet, mobil sohbet, mobil Chat >>>

3
0
Would love your thoughts, please comment.x


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 Sohbettema.Com - HizliShell.Com

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet