Türkiye sohbet sunucuları içerisinde en eski sohbet odalarının kelebek sohbet olması üzerinde birçok kullanıcının sohbet odalarımızı ziyaret etmesiyle günden güne gelişen web sitemiz sayesinde sizlerde hem sıkılmadan sohbet edebilicek hemde sohbet ederken online radyo keyfini bizimle birlikte yaşayabilirsiniz.

Kelebek sohbet odalarımızın amacı daha öncedende söylemiş olduğumuz gibi kullanıcılarına sohbet, chat, mobil sohbet ortamında hizmetler sunmaktadır.

Kelebek sohbet odalarımız türkiye üzerinde sayılı irc sunucuları arasında yer alması irc sohbet bağımlılarına daha nezih bir ortam sunmak amacıyla durmaksızın çalışmaktayız.

Sizlerde irc sohbet sunucuları arasında nezih sohbet ortamı arıyorsanız kelebek sohbet odalarımızın sizlere sunmuş olduğu imkanları kaçırmamalısınız. Sanal alemde çok sohbet eden bir sohbet sitesi bulmak oldukça zor olmasıyla kelebek sohbet odalarımızın bol sohbetli bir sunucu olarak bizlere puan vererek ailemizden birisi olmak isterseniz hemen sohbet odalarımıza giriş yaparak bizlere daha fazla destek olabilirsiniz.

Sitemiz Google, Bing, Yahoo gibi arama motorları üzerinde kullanılan kelimeler haricinde irc sohbet sunucuları veya web sitelerine kesinlikle taviz vermeyiniz. Türkiyenin en eski sohbet sunucu ismi sadece kelebektr.com olarak adlandırılmaktadır.


0 Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: