Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Sosyal Medyanın IRC Sohbet Sunucularına Etkisi

kelebektr Ekim 30 2018  Etiket: 3 Yorum

Sosyal Medyanın IRC Sohbet Sunucularına Etkisi makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Yıllardır kullanılan sosyal medyalar ne yazıkki irc sohbet sunucularını bitirmeye yön tutmuştur. Başarılı olmuşmudur bilinmez ama sanal alemde bir çok sohbet sitesinin bulunması günümüz üzerinde yok denecek kadar aza inmiştir. Sosyal medya sohbet platformu değildir. Bunu sizlerde biliyorsunuz. Peki sosyal medya bir sohbet sitesi değilse neden herkez sosyal medyalara akın ediyor?

Sosyal medya üzerinden arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz doğru fakat birisi sizi rahatsız ettiği zaman buna engel olacak kimsenin olmayışı herkezin hoşuna gidiyor gibi görünüyor. Oysaki sohbet sitelerimiz üzerinde sarkıntılık, askıntılık eden kullanıcılara izin vermeden sitemizden uzaklaştırarak kullanıcılarımızın daha nezih ve daha rahat sohbet etmelerini sağlıyorken sosyal medya üzerinde sadece engellemekle yetindiğiniz gelişmiş özellikleri bile bulunmayan sosyal medya üzerinde mutluluğunuz nedir?

Biz bunca zamandır kullanıcılarımız için devamlı çalıştık onların rahat etmelerini sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Şunu bilmenizi isterizki irc sohbet sunucuları hiç bir zaman tamamen bitmeyecektir. Bizlere destek veren herkeze sonsuz teşekkürlerimizi sunar, hoşsohbetler dileriz. KelebekTR Sohbet yönetimi.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bizimmekan Mobil Sohbet

Bizimmekan Mobil Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Mobil Sohbet Mobil Sohbetin önemi günümüz üzerinde artışı nedeniyle oluşan ve çoğalan sohbet siteleri ile sizlerde Türkiye’nin en eski sunucularından birisi olan >>>

No Resim

KelebekFM Online Radyo

KelebekFM Online Radyo makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. KelebekFM Online Radyo Kelebek FM Radyosu, Merhaba Değerli okurlarımız. Kaliteli sohbet odalarımızda kaliteli djlerimizin hazırlamış olduğu kelebek fm, kelebek fm radyo yayınları tamamen >>>

No Resim

Bizimmekan Chat

Bizimmekan Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Chat Bizim mekan Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde IRC sunucuları, IRC sohbet odaları var oldukça bizim mekan sohbet odaları da var olacaktır. Yıllardır >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet