Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Sohbet Türkiye

kelebektr Ağustos 27 2018  Etiket: , , , , , , , Yorum Yok

Sohbet Türkiye makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Merhaba arkadaşlar sanal alemde bulunan sohbet sitelerinin arasında Türkiye Sohbet olduğu gibi yabancı uyruklu sohbet siteleri de bulunmaktadır.

Almanya sohbet, Amerika sohbet, Avusturya sohbet, Kanada sohbet, isviçre sohbet, gibi sohbet siteleri de bulunmaktadır. Türkiye üzerinden bu sohbet sitelerine giriş yapılmamaktadır.

Yabancı sohbet sitelerine giriş yapabilmek için ya Proxy kullanmanız gerekmektedir ya da farklı yöntemlerle ip adresiniz yurtdışında olarak göstererek sohbet sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Normal ip adresler ile yani Türkiye ip adresleri ile yabancı uyruklu sohbet sitelerine giriş yaptığımız zaman direkt olarak atılmak tayız. Yabancılar biliyorsunuz ki Türkleri sevmiyor.

Birkaç sefer yabancı uyruklu sohbet sitelerine giriş yapmama rağmen sohbetin olmadığı serverlarda yabancı yetkililerin hiç konuşmadığı ve sadece sunucuyu izlemekte olduğunu gördüm.

Biz Türkiye sohbet siteleri olarak Onlar bizi sunucularına kabul etmiyor ve direkt olarak atıyorsa onlarda bizim web sayfalarımıza giriş yapmalarını engellemek ve web sitemizde yayınladığımız makalelerimizi okumamalarını sağlayabiliriz.

Web sitemiz üzerine konu açtıkça makale yazdıkça direkt olarak yabancı ülkelerden botların giriş yaptığını görmekteyiz. Bunların tamamını engelleyebiliriz Hatta ve hatta yurt dışı girişlerini komple kapatabiliriz. Yurtdışı siteleri sohbet siteleri bizi kabul etmiyorsa Biz de onları kabul etmiyor ve boykot ediyoruz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bizimmekan Chat

Bizimmekan Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Chat Bizim mekan Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde IRC sunucuları, IRC sohbet odaları var oldukça bizim mekan sohbet odaları da var olacaktır. Yıllardır >>>

No Resim

Dobra Sohbet

Dobra Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Dobra Sohbet Dobra sohbet odalarına hoş geldiniz. Dobra Chat odalarımızda dobra dobra sohbet etmeye hazır mısınız? Kaliteli sohbet odalarının öncüsü olan ve sanal alemde >>>

No Resim

Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sevda Sohbet Odaları Sevda Chat Odalarına hoş geldiniz. Sevda Chat, sevda sohbet odaları ile beraber sizlerde ana sayfamız üzerinden Sevda Chat odalarımıza hemen >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet