Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Sohbet Türkiye

kelebektr Ağustos 27 2018  Etiket: , , , , , , , Yorum Yok

Sohbet Türkiye makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Merhaba arkadaşlar sanal alemde bulunan sohbet sitelerinin arasında Türkiye Sohbet olduğu gibi yabancı uyruklu sohbet siteleri de bulunmaktadır.

Almanya sohbet, Amerika sohbet, Avusturya sohbet, Kanada sohbet, isviçre sohbet, gibi sohbet siteleri de bulunmaktadır. Türkiye üzerinden bu sohbet sitelerine giriş yapılmamaktadır.

Yabancı sohbet sitelerine giriş yapabilmek için ya Proxy kullanmanız gerekmektedir ya da farklı yöntemlerle ip adresiniz yurtdışında olarak göstererek sohbet sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Normal ip adresler ile yani Türkiye ip adresleri ile yabancı uyruklu sohbet sitelerine giriş yaptığımız zaman direkt olarak atılmak tayız. Yabancılar biliyorsunuz ki Türkleri sevmiyor.

Birkaç sefer yabancı uyruklu sohbet sitelerine giriş yapmama rağmen sohbetin olmadığı serverlarda yabancı yetkililerin hiç konuşmadığı ve sadece sunucuyu izlemekte olduğunu gördüm.

Biz Türkiye sohbet siteleri olarak Onlar bizi sunucularına kabul etmiyor ve direkt olarak atıyorsa onlarda bizim web sayfalarımıza giriş yapmalarını engellemek ve web sitemizde yayınladığımız makalelerimizi okumamalarını sağlayabiliriz.

Web sitemiz üzerine konu açtıkça makale yazdıkça direkt olarak yabancı ülkelerden botların giriş yaptığını görmekteyiz. Bunların tamamını engelleyebiliriz Hatta ve hatta yurt dışı girişlerini komple kapatabiliriz. Yurtdışı siteleri sohbet siteleri bizi kabul etmiyorsa Biz de onları kabul etmiyor ve boykot ediyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Özel Sohbet

Özel Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Özel Sohbet Sohbet odalarında edinilen arkadaşlıklar ne kadar kalıcı ise bir nevi sizin için özel insanlar olabilir. Hayatınızda isterseniz sevgili, isterseniz sıradan bir arkadaş, >>>

No Resim

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları Sohbet matik Sesli sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde uzun yıllardır sohbet, Chat adına hizmetlerini sürdüren kelebek sohbet >>>

No Resim

Hayatın Parçası Sohbet

Hayatın Parçası Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Hayatın Parçası Sohbet Sohbet, Chat denildiği zaman insanlarla diyalog halinde sohbet etmek akıllara gelse de, kimine göre Mirc sohbet, mobil sohbet, mobil Chat >>>

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet