Sohbet Türkiye makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Merhaba arkadaşlar sanal alemde bulunan sohbet sitelerinin arasında Türkiye Sohbet olduğu gibi yabancı uyruklu sohbet siteleri de bulunmaktadır.

Almanya sohbet, Amerika sohbet, Avusturya sohbet, Kanada sohbet, isviçre sohbet, gibi sohbet siteleri de bulunmaktadır. Türkiye üzerinden bu sohbet sitelerine giriş yapılmamaktadır.

Yabancı sohbet sitelerine giriş yapabilmek için ya Proxy kullanmanız gerekmektedir ya da farklı yöntemlerle ip adresiniz yurtdışında olarak göstererek sohbet sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Normal ip adresler ile yani Türkiye ip adresleri ile yabancı uyruklu sohbet sitelerine giriş yaptığımız zaman direkt olarak atılmak tayız. Yabancılar biliyorsunuz ki Türkleri sevmiyor.

Birkaç sefer yabancı uyruklu sohbet sitelerine giriş yapmama rağmen sohbetin olmadığı serverlarda yabancı yetkililerin hiç konuşmadığı ve sadece sunucuyu izlemekte olduğunu gördüm.

Biz Türkiye sohbet siteleri olarak Onlar bizi sunucularına kabul etmiyor ve direkt olarak atıyorsa onlarda bizim web sayfalarımıza giriş yapmalarını engellemek ve web sitemizde yayınladığımız makalelerimizi okumamalarını sağlayabiliriz.

Web sitemiz üzerine konu açtıkça makale yazdıkça direkt olarak yabancı ülkelerden botların giriş yaptığını görmekteyiz. Bunların tamamını engelleyebiliriz Hatta ve hatta yurt dışı girişlerini komple kapatabiliriz. Yurtdışı siteleri sohbet siteleri bizi kabul etmiyorsa Biz de onları kabul etmiyor ve boykot ediyoruz.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: