Sohbet Platformu makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Platformu

Sohbet Platformu, Sanal alemde bulunan birçok sohbet sitesine belki bir çoğunuz giriş yapmıssınızdır belkide yapmamıssınızdır. Sanal alemde bulunan sohbet siteleri artık günümüz üzerinde baya bir popüler olmasıyla ve hemen hemen her saat başı yeni bir sohbet sitesinin satın alınmasıyla beraber bir zaman sonrasında domaini bırakıp düşürmelerine neden olan bu sanal alemde bu bir özentilikmidir? Yoksa irc sunucularını kurup root admin olmak yada telnet sahibi olmasımıdır mesele? Bu alemde çocuk olan kardeşlerimizde var ne yazıkki cebine herzamanki gibi 30-40 tl koyan bu kardeşlerimiz sanal alemde sohbet odaları kurmaktadır.

sohbet platformu
Sohbet Platformu, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri, Sohbet Ortamı, Sohbet, Mobil Sohbet, KelebekTR Sohbet, KelebekTR Chat, KelebekTR Sohbet Odaları,
Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi kurmakla keşle iş bitse ama ne yazık ki gel gelelim ilgilenememektedirler. Sitelerin heba olmasıyla beraber 1 yıllık bu süreç içerisinde sadece özenmeye neden olan bu durum içler acısı olabilmektedir. Site kurmak çok basittir fakat sohbet sitesi kuruyorsanız bununla yeni doğan bir bebek gibi ilgilenmeniz gerekmektedir. Bunu daha önceleri ben yaparım ben ederim gibi meseleler ile sohbet sunucusu ve sohbet sitesi web sitesi kuran kişiler bir zaman sonra bu durumdanda vazgeçmektedir. Göründüğü gibi kolay olmayan bu durum sohbet siteleri ile google gibi arama motorlarını boştan yere meşgul ederek ve arama motorlarını kirleterek neyazıkki ilerleyememektedir.

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları yani Kelebek sohbet odaları olarak yıllardır sizlere verdiğimiz hizmetlerin herzaman arkasında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Site kurmak isteyen ve bu işi gerçekten öğrenmek isteyen kardeşlerimize, arkadaşlarımıza tavsiyelerimiz bilmiyorsanız hiç başlamayın bu işe ama öğrenmek istiyorsanız boştaysanız ve zamanınız bol ise buyrun gelin sohbet siteleri’mize beraber çalışma düşüncesi olan herkese kapımız herzaman sonuna kadar açıktır ve açık kalacaktır. Sohbet odaları işletmek ne kadar zor olsa da devamlı emek vermek gerekmektedir. Sohbet Odalarına giren kullanıcılarımızın ise bunları göz ardı etmemelerini beklemekte bizim en doğal hakkımızıdr.

Sohbet

Sohbet denildiği zaman kalite aklımıza gelir. Sohbet ortamını kurdum bitti gibi düşüncelere hiç bir zaman yer vermemelisiniz. Sohbet sitesi kuruyorsanız sohbet odalarının sizlere verdiği sorumluluğu da bilmeniz gerekmektedir. Sohbet odalarında bulunan kullanıcılar veya yönetimde bulunan kişiler, sohbet ortamlarını benimseyen kişilerdir. Sohbet odalarının ağırlığının onlarda farkındadır. Sohbet sitesinde yer almak demek kullanıcıları takip etmek değildir. Kullanıcılar nasıl sohbet ortamında rahat sohbet eder, kullanıcıların daha da fazlalaşması için düşünmek demektir aslında. Ama bir çok kullanıcının ve yöneticilerinde sohbet ortamının sahibi ben değilim ben ne uğraşıcam onlar uğraşsınlar ben takılır giderim gibi düşünceleri olanlar lütfen sohbet odalarında yönetici adayı olmazlarsa seviniriz.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: