Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir

kelebektr Kasım 24 2019  Etiket: , , , , , , , , , , , , Yorum Yok

Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir

Sohbet etmenin farklı yolları bulunsada sanal alemde çok sohbet sitesi bulunmaktadır. Herzaman kaliteli bir sohbet sitesi bulamıyorsunuz ne kadar arıza, antika varsa sohbet odalarında olabiliyor.. Birileri ile özel sohbet etmek isterken bazen ters tepebiliyor. Sohbet etme becerisi aslında bu ters teptiğinde anlaşılmaktadır.

Neden Sohbet Ediyoruz?

İnsanlar sizinle sohbet etmek istemiyor ise sohbet etme beceriniz bir hayli kötü demektir. Bunu düzeltebilirsiniz. Ama hemen ha deyince olmaz çünkü insanlar naziktir. Heleki bayanlar.. Sohbet etme becerilerinizi geliştirirken insanları kırmaktan, üzmekten kaçınmalısınız. Bol bol kitap okuyup kelime dağarcığınızı geliştirmeniz gerekmektedir.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%
Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat odaları, Chat Sitesi, Mobil Sohbet, Mobil Chat, Erkeklerle sohbet etmek, etkileyicisohbet, kızlarla sohbet etmek, Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir, sohbet etmek, sohbet nasıl edilir,
Kimlerle Sohbet Edilir?

İnsanlarla iki tarz’da sohbet edebilirsiniz. Birincisi yazışarak sohbet bir diğeri ise telefonda sesinizi duyarak yaptığınız sohbetler’dir. Aslında kitap okuyarak geliştirdiğiniz kelimeleriniz burada devreye girmektedir. Aklınızı kullanarak karşınızdaki insanın kız veya erkek olması farketmeden onları kırmayacak sözler kullanmak sohbet’in daha’da ilermesini sağlayacaktır.

Sohbet etme Sanatı

Alt kısımda sizlere daha önceden paylaşmış olduğumuz etili ve güzel sohbet edebilmeniz için bilinmesi gerekenler makalesini paylaşmıştık.. Bu iki makalemizi okuyup sizlere faydalı olduysa konumuzun alt kısmında bulunan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Özel Sohbet

Özel Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Özel Sohbet Sohbet odalarında edinilen arkadaşlıklar ne kadar kalıcı ise bir nevi sizin için özel insanlar olabilir. Hayatınızda isterseniz sevgili, isterseniz sıradan bir arkadaş, >>>

No Resim

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları Sohbet matik Sesli sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde uzun yıllardır sohbet, Chat adına hizmetlerini sürdüren kelebek sohbet >>>

No Resim

Hayatın Parçası Sohbet

Hayatın Parçası Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Hayatın Parçası Sohbet Sohbet, Chat denildiği zaman insanlarla diyalog halinde sohbet etmek akıllara gelse de, kimine göre Mirc sohbet, mobil sohbet, mobil Chat >>>

3
0
Would love your thoughts, please comment.x


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet