Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Sohbet Almanya

kelebektr Ağustos 27 2018  Etiket: , , , , , , Yorum Yok

Sohbet Almanya makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki çok eski zamanlardan Aslı Türk olan ve eski zamanlardan yurt dışına çıkmış oraya yerleşmiş ve hala da orada olan çalışan vatandaşlarımız Türk vatandaşlarımız bulunmaktadır.

Bizler de sohbet sitemizi değerlendirmek amacıyla ve yurt dışında olan Almanya’da olan Türk Vatandaşlarımızın Bir nevi kendilerini Türkiye’de yani memleketinde hissetmesi amacıyla hazırlanmış olan projemiz sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Yurt dışında olan Vatandaşlarımızın kendilerine Türkiye’de hissetmek için hazırlanmış olan bu projemiz de bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Sohbet sitemize yurtdışı girişleriniz açılmış olup Almanya ve diğer ülkelerden sohbet sitelerimizde ücretsiz olarak bağlantı kurabilir Türkiye’de olan arkadaşlarınız ile sunucumuz üzerinde sınırsızca sohbet edebilirsiniz.

Yurt dışındayım Türkiye ile görüşemiyorum demeye son birçok sohbet sitesi yurtdışı girişlerini Proxy olarak algılamaktadır ve yurt dışından giriş yapan kullanıcıları atmaktadır sohbet sunucularının güvenliği saldırı bakımından sürekli geliştirilmekte olduğu için yurt dışı girişlerini Proxy olarak algılayarak kullanıcıları kanallara almamaktadır.

Bizler ise sohbet sonucu muzdaki tüm yasaklı engelleri kaldırarak yurtdışı girişlerini tamamıyla açmış olup yurt dışında bulunan Vatandaşlarımızın sunucumuza rahatlıkla girmesini sağlamaktayız.

Şimdiden herkese hoş sohbetler diler ve keyifli dakikalar dileriz.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Özel Sohbet

Özel Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Özel Sohbet Sohbet odalarında edinilen arkadaşlıklar ne kadar kalıcı ise bir nevi sizin için özel insanlar olabilir. Hayatınızda isterseniz sevgili, isterseniz sıradan bir arkadaş, >>>

No Resim

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları

Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sohbetmatik Sesli Sohbet Odaları Sohbet matik Sesli sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde uzun yıllardır sohbet, Chat adına hizmetlerini sürdüren kelebek sohbet >>>

No Resim

Hayatın Parçası Sohbet

Hayatın Parçası Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Hayatın Parçası Sohbet Sohbet, Chat denildiği zaman insanlarla diyalog halinde sohbet etmek akıllara gelse de, kimine göre Mirc sohbet, mobil sohbet, mobil Chat >>>

3
0
Would love your thoughts, please comment.x


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet