Sohbet Almanya makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki çok eski zamanlardan Aslı Türk olan ve eski zamanlardan yurt dışına çıkmış oraya yerleşmiş ve hala da orada olan çalışan vatandaşlarımız Türk vatandaşlarımız bulunmaktadır.

Bizler de sohbet sitemizi değerlendirmek amacıyla ve yurt dışında olan Almanya’da olan Türk Vatandaşlarımızın Bir nevi kendilerini Türkiye’de yani memleketinde hissetmesi amacıyla hazırlanmış olan projemiz sizlerin huzuruna sunulmuştur.

Yurt dışında olan Vatandaşlarımızın kendilerine Türkiye’de hissetmek için hazırlanmış olan bu projemiz de bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Sohbet sitemize yurtdışı girişleriniz açılmış olup Almanya ve diğer ülkelerden sohbet sitelerimizde ücretsiz olarak bağlantı kurabilir Türkiye’de olan arkadaşlarınız ile sunucumuz üzerinde sınırsızca sohbet edebilirsiniz.

Yurt dışındayım Türkiye ile görüşemiyorum demeye son birçok sohbet sitesi yurtdışı girişlerini Proxy olarak algılamaktadır ve yurt dışından giriş yapan kullanıcıları atmaktadır sohbet sunucularının güvenliği saldırı bakımından sürekli geliştirilmekte olduğu için yurt dışı girişlerini Proxy olarak algılayarak kullanıcıları kanallara almamaktadır.

Bizler ise sohbet sonucu muzdaki tüm yasaklı engelleri kaldırarak yurtdışı girişlerini tamamıyla açmış olup yurt dışında bulunan Vatandaşlarımızın sunucumuza rahatlıkla girmesini sağlamaktayız.

Şimdiden herkese hoş sohbetler diler ve keyifli dakikalar dileriz.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: