Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Siteme nasıl hit kazandırırım?

kelebektr Ağustos 22 2018  Etiket: , , , Yorum Yok

Siteme nasıl hit kazandırırım? Makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Sitenize hit kazandırmak istiyorsanız Öncelikle iyi bir araştırmacı olmanız gerekmektedir. Sürekli araştırmak sürekli yazılar yazmak siteniz oldukça geliştirecektir.

Google arama motorlarının sitenizi sürekli ziyaret etmesi sizin her zaman faydanıza olmaktadır. Siz ne kadar sitenize Koma ekler veya makale yazarsanız Google arama motorlarının botu sitenizi sürekli ziyaret edecek ve sizi daha yukarı taşıyacaktır.

Kurmuş olduğumuz siteniz ne için olursa olsun Örneğin eğlence sitesi veya müzik sitesi ne olursa olsun farklı Siteler Acaba ne yapmış diye izleyip siz de onları gözlemleyerek sitenizi geliştirebilir yukarı seviyelere çekebilirsiniz.

Birçok kişinin yapmış olduğu gibi illegal yollarla sitenize hiçbir zaman hit göndermeye çalışmayınız. Google arama motorları yapay zekası oldukça Gelişmekte olup Siz yapay bir hiç gönderseniz bile bunu hemen anlayabiliyor ve sitenizi manuel spam veya tam spam alarak sizin arama motorlarında çıkmanızı engellemektedir.

Sitenize hit kazandırmanın en iyi yolları sitenize Her gün düzenli aralıklarla ve aynı saatlerde makaleler yazarak Google kullanıcılarının dikkatini çekebilirsiniz dikkat çekici makaleler Google arama motorları botlarının her zaman hoşuna gitmekte olup Sizin sitenizi hemen indexleyecektir.

Sitenize açtığınız konuları veya makaleleri Google web Master aracılığı ile Google gibi getir yaparak sitenize hemen indexletebilir Google arama motorlarında anında çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Web sitenize açtığınız makaleler çalınıyor ise Google webmaster sayesinde Google gibi getir yaptığınız zaman sitenizi anında index iletirseniz başka Siteler sizin makalemizi çalsa bile bu sizin her zaman faydanıza olacaktır Unutmayın ki bir konuyu önce indexleten her zaman bir adım önde olur.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Javasız Sohbet Odaları

Javasız Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.  

Şeker Sohbet Odaları

Şeker Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Şeker Sohbet Odaları Seker Tadında bir sohbete hazır mısınız? Seker sohbet odalarımız kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Sizlerde Ağız tatlılığında bir seker sohbet etmek >>>

Eski Geveze Sohbet Odaları

Eski Geveze Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Eski Geveze Sohbet Odaları Geveze Sohbet odalarına hoşgeldiniz. Sanal alemin vazgeçilmez  Sohbet sitelerinden birisi olan geveze sohbet odaları ile karşınızdayız. Kelebek sohbet >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet