Siteme nasıl hit kazandırırım? Makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Sitenize hit kazandırmak istiyorsanız Öncelikle iyi bir araştırmacı olmanız gerekmektedir. Sürekli araştırmak sürekli yazılar yazmak siteniz oldukça geliştirecektir.

Google arama motorlarının sitenizi sürekli ziyaret etmesi sizin her zaman faydanıza olmaktadır. Siz ne kadar sitenize Koma ekler veya makale yazarsanız Google arama motorlarının botu sitenizi sürekli ziyaret edecek ve sizi daha yukarı taşıyacaktır.

Kurmuş olduğumuz siteniz ne için olursa olsun Örneğin eğlence sitesi veya müzik sitesi ne olursa olsun farklı Siteler Acaba ne yapmış diye izleyip siz de onları gözlemleyerek sitenizi geliştirebilir yukarı seviyelere çekebilirsiniz.

Birçok kişinin yapmış olduğu gibi illegal yollarla sitenize hiçbir zaman hit göndermeye çalışmayınız. Google arama motorları yapay zekası oldukça Gelişmekte olup Siz yapay bir hiç gönderseniz bile bunu hemen anlayabiliyor ve sitenizi manuel spam veya tam spam alarak sizin arama motorlarında çıkmanızı engellemektedir.

Sitenize hit kazandırmanın en iyi yolları sitenize Her gün düzenli aralıklarla ve aynı saatlerde makaleler yazarak Google kullanıcılarının dikkatini çekebilirsiniz dikkat çekici makaleler Google arama motorları botlarının her zaman hoşuna gitmekte olup Sizin sitenizi hemen indexleyecektir.

Sitenize açtığınız konuları veya makaleleri Google web Master aracılığı ile Google gibi getir yaparak sitenize hemen indexletebilir Google arama motorlarında anında çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Web sitenize açtığınız makaleler çalınıyor ise Google webmaster sayesinde Google gibi getir yaptığınız zaman sitenizi anında index iletirseniz başka Siteler sizin makalemizi çalsa bile bu sizin her zaman faydanıza olacaktır Unutmayın ki bir konuyu önce indexleten her zaman bir adım önde olur.

Sitemize editör alımı yapılacaktır


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: