Sanal Sohbet sitesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sanal Sohbet

Sanal alemde sohbet etmek ne kadar heyecan verici olsada bir çoğu sanal sohbetleri pek gerçekçi bulmamaktadır. Sadece sanal sohbetlerden ibaret olduklarını düşünürler. Oysaki sanalda tanışılan kişiler sohbetleri real ortama dökebilmektedirler.

sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet sitesi, chat sitesi, mobil sohbet, sanal sohbet, sanal chat, sanal ortam sohbet, ortam chat, ortam sohbet,
Sanal alemde sohbet

Sanal alemdeki sohbetleri herzaman real hayata taşımak için insanları cok iyi tanımanız gerekebilir. Bugun sohbet ettiğiniz bir insan ile ertesi gün hemen buluşmaya çalışmamanız gerekmektedir. İnsanları tam anlamıyla görüp, huyunu, suyunu öğrenip durumları tamamen öğrendikten sonra real hayata dökebilirsiniz.

Sanal alemde insanlar ile nasıl konusulur

Sanal alemde sohbet etmek ne kadar zevli bir durum olsada insanları kırmamak, üzmemek en doğrusudur. Kimseye yukardan, tepeden bakmamak gerekir çünkü onlarda sizin gibi bir insan olduğunu unutmayınız. Bizim irc ortamında söylediğimiz ve yaygın olan sözlerden birisi unutmayın her nick’in arkasında bir insan vardır sözüdür.


0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: