Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Küfürsüz Sohbet

kelebektr Mayıs 27 2019  Etiket: , , , , , , Yorum Yok

Küfürsüz Sohbet makalesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Küfürsüz sohbet sitemize hoş geldiniz. Daha önceki makalelerimizdede belirttiğimiz üzere sanal alemde birçok dalda çalışmaktayız gerekse sohbet siteleri üzerine olsun gerekse web tasarım hizmetleri ile zaman zaman karşınıza çıkmaktayız.

Hep belirttiğimiz üzere sanal alemde sohbet siteleri’nin birçoğu ne yazıkki bu durumdan dolayı devamlı olarak kullanıcı kaybı yaşamaktadır. Sadece küfürlü konusmalar değil soylemek istediğimiz nokta bilinçsizlik..

Insanlarımız ne yazıkki kendi yörelerine özgü davrandıkları için sohbet siteleri üzerindede yörelerindeki gibi konuşma sergilemektedirler. Çoğu kişiye göre itici olarak gelsede her iki erkeğin konuşması küfürleşmeye kadar uzanabiliyor.

Birçok sohbet sitelerinin önlem alamadığı gerek küfürleşme gerekse saldiriya önlem alamamaktadırlar. Kelebek küfürsüz sohbet odalarımızda çoğunluk bayan kullanıcı olduğu için önemli hedeflerimiz arasında bunları engellemektir.

Sohbet odalarimiza ana sayfamız uzerinden giriş yaparak sınırsız sohbetin yoğunluğu ile sizlerde gün içerisindeki yorgunluğunuzdan kolaylıkla arinabilirsiniz. Sadece nick belirtmeniz yeterli olacaktir. Simdiden herkeze hoş sohbetler ve keyifli dakikalar dileriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bizimmekan Mobil Sohbet

Bizimmekan Mobil Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Mobil Sohbet Mobil Sohbetin önemi günümüz üzerinde artışı nedeniyle oluşan ve çoğalan sohbet siteleri ile sizlerde Türkiye’nin en eski sunucularından birisi olan >>>

No Resim

KelebekFM Online Radyo

KelebekFM Online Radyo makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. KelebekFM Online Radyo Kelebek FM Radyosu, Merhaba Değerli okurlarımız. Kaliteli sohbet odalarımızda kaliteli djlerimizin hazırlamış olduğu kelebek fm, kelebek fm radyo yayınları tamamen >>>

No Resim

Bizimmekan Chat

Bizimmekan Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Chat Bizim mekan Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde IRC sunucuları, IRC sohbet odaları var oldukça bizim mekan sohbet odaları da var olacaktır. Yıllardır >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet