KelebekFM Radyo Yayıncıları Arıyor Makalesi Hakkında Bilgi verilmektedir. Merhaba Arkadaşlar KelebekFM Radyo bünyesine djlik yapacak bay – bayan arkadaşlar aranmaktadır. Mobil yayın veya bilgisayar üzerinden yayın yapılabilmektedir. Sizlerde ücretsiz olarak bir nevi kafanızın dağılması amacıyla radyo yayını yapmak isterseniz kelebektr.com sohbet odalarımıza giriş yaparak sizlerde radyo yayını yaparak sevdiklerinize veya arkadaşlarınızın dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Mobil üzerinden dj yayını yapmak ve şarkı çalmak hiç bukadar kolay olmamıştı. Broadcastmyself programı ile kelebekfm üzerinde ücretsiz yayınlar sergileyebilirsiniz. Broadcastmyself programı kurulumu ve nasıl mobil cep telefonları üzerinden yayın yapılır diyorsanız ana sayfamız üzerinde bulunan kurulumdan ve ayarlamalardan faydalanabilirsiniz. Mobil yayın ayarları KelebekFM üzerine göre düzenlenmiştir. Siz kullanıcılarımızın farklı bir sohbet sitesi var ise bu ayarlamaları oraya göre düzenlemeniz gerekmektedir.

KelebekFM türkiye’nin en eski sohbet ve radyo sitesi olmasıyla beraber sizlerde eskileri yaşatmak adına kaliteli radyo programları yapmak isterseniz hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sitemiz Google Arama motorlarında KelebekFM, KelebekFM Sohbet, KelebekFM radyo gibi kelimelere devamlı olarak öncülük etmektedir. Şimdiden bizim aramıza katılan tüm dj arkadaşlara ve radyo programcılarına hoşgeldin deyip iyi yayınlar dileriz. KelebekFM Radyo yönetimi.

KelebekFM Radyo Yayıncıları Arıyor


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: