Kelebek FM Radyo makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sanal Alemde uzun senelerdir Radyo sitelerinin bulunmasıyla beraber eşsiz radyomuz sayesinde dinleyicilerimize daha iyi şekilde radyo hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş bir radyodur. Kelebekfm radyomuz ile sohbet, chat kullanıcılarımıza sağladığımız online radyo sayesinde sohbet eden kullanıcılarımızın isteklerine herzaman yer verilmektedir.

Radyo KelebekFM Tüm türkiyeye hitab eden radyo hizmeti sayesinde türkiyenin neresinde olursanız olun radyomuzu ücretsiz olarak dinleme hizmetini sunmaktayız.

Her telden çalınan KelebekFM Radyosu sayesinde sizlerde arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz şarkıları isterseniz web üzerinden isterseniz irc sohbet sunucularımızdan isteklerinizi isteyerek yeni tanışmış olduğunuz arkadaşlarınıza dinlemelerini sağlayabilirsiniz.

KelebekFM ile Radyobizim fm radyolarımız sayesinde gittikçe büyüyen irc sunucumuz ile sizlerde radyo ve dj yönetiminde bulunabilirsiniz. Hemen irc sohbet odalarımıza giriş yaparak #Radyo odası DJ’lik yapmak için talepte bulunup gerektiğinde arkadaş çevreniz veya radyo ekibi olarak gelerek başvurularınızı online kelebek sohbet odalarımızda yapabilirsiniz.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: