Kalabalık irc sohbet sunucularında takılmak veya yetkili olmak irc sohbet sunucularına yeni başlamış veya yeni girmeye başlayan kişiler için vazgeçilmez bir durumdur. Ne kadar vazgeçilmez diyorsakda biliyorsunuzki birçok hatta tamamını diyebilirizki büyük sohbet sunucuları yani 3000 kişilik sohbet sunucularında sanmayınki gerçekten okadar kişi var. Maalesef irc sohbet sunucularında okadar çoğunlukta kimse kalmamıştır.

irc sohbet sunucuları diyince aklınıza gelen nedir diye sorduğumuz kişilerin büyük bir kısmı irc nedir daha onu bile bilmeyen kişiler ülkemizde bulunmaktadır. IRC Sohbet sunucuları bir bağımlılık olsada ayrılmak istemeyen bizim gibi milyonlarca kişi bulunmaktadır. Peki nerde bukadar insan? Ya herkesin sunucusu bulunmakta yada herkes ayrı ayrı mekanlara takılmakta ve kimsenin birbirinden haberi olmamaktadır.

IRC Sunucusu neye göre kurulur veya açılır?

IRC Sohbet sunucusunu kurmak için önce ekibinizin olması gerekmektedir. Ekip olmayınca maalesef bu durum yürümemektedir. Arkadaş çevreniz varmı? Arkadaşlık edinmisseniz irc sohbet sunucularınıza onları davet ederek dahada gelişmesini sağlayabilirsiniz. Fakat arkadaşlarınız yoksa ve yanlızsanız mümkünü olmayacaktır. Bu işe kalkışmamanızı önermekteyiz. Sizlerde kalabalık irc sohbet sunucularına destek vermek istiyorsanız buyrun bizimle beraber kelebek sohbet odaları ile calışmaya ve emeğinizin hakkını almaya hemen başlayabilirsiniz. Kelebek sohbet yönetimi.


0 Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: