Günümüz üzerinde irc sohbet sunucularının gerilemesi sonucunda oluşan sıkıntılar irc sohbet sunucuları üzerinde gerilemeye yol açmıştır. Facebook gibi sosyal medya sitelerinin açıldığı günden beri irc sohbet sunucularının gerilemesi irc severlerin irc sohbet sunucularından ayrılmasına ve sosyal medya üzerinde sohbet etmeye, paylaşım yapmaya başlamıştır.

IRC Sunucusu biliyorsunuzki eski kullanıcılar için bir bağımlılıktır. Ne kadar facebook gibi olmasada herzaman irc sohbet sunucuların yeri bizim için çok farklıdır. Bugün sizlere kalabalık sohbet sunucularından bahsetmek istiyoruz. 2018 yılına giriş yapmadan önce irc sohbet sunucularında gezen, takılan kişiler herzaman bilirlerki irc sohbet sunucuların %80 denecek kadar bot olması ve geri kalan %20 lik dilimlerde ne yazıkki normal canlı kullanıcıları oluşturmaktadır.

Kelebektr.Com Sohbet sunucularında bulunan canlı kullanıcılar ve sohbetin akışkan olduğu bu mekanda sizlerde rahatlıkla takılabilirsiniz.

Lilasohbet Com Net Sohbet sunucuları olarak sizlere geçmişten gelen irc sohbet sunucu zevkini bizimle tatmanızı sağlayacak ortamımız sayesinde kaliteden ödün vermemekteyiz.

Sohbet33 com Sohbet odaları sayesinde ise mobil sohbet ve bilgisayar sohbet girişleri ile beraber sınırsız sohbetin zevkini bizimle beraber yaşayarak irc sohbet sunucularının eskisi gibi olmasıyla çalışmakta ve hizmetler vermektedir.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: