IRC Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

IRC Sohbet

IRC Sohbet yıllardır vazgeçilmez olsada facebook‘un çıkması üzerine birçok irc severler facebook sitesinin etkisinde kalmış ve oraya taşınma kararı almıştır. Ama biliyorsunuzki Sanal alemde irc bitti deseler bile biz öyle düşünmüyoruz. IRC Sunucularının yeri oldukça başkadır bunu çoğu kişide bilir çoğu kişide benimsemektedir.

irc Sohbet Odaları

irc dünyasında milyonlarca kullanıcı olan kelebektr Chat  odalarını ziyaret ettinizmi? Şimdi Çoğu sohbet odalarına bakıldığı zaman çogunlugu bottan ibaret olan sohbet odaları nerdeyse sohbet dönmeyen ve çöp sunucu olarak tabir ettiğimiz sohbet odalarının hali bir zamanlara göre şu an gerçekten vahim durumdadır.

ircsohbet
IRC Sohbet, IRC Sohbet Odaları, IRC Sohbet Sitesi, IRC Mobile sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Sunucuları, Sohbet Platformu,
irc Sohbet Sitesi

irc sohbet odalarında sizlere yıllardır destekler verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Şu an kullanıcı sayımızın yükselmesinden dolayı birçok yeni arkadaşlıklar edinmeye çalışıyoruz. Arkadaşlıklar bizim için önemlidir. Kelebek Sohbet odaları sanal alemdeki en iyi sohbet platformudur.

irc mobil sohbet

irc mobil sohbet Eskileri yaşatmak adına yaptığımız çalışmalara sizlerde bir katkım olsun yada irc mobil sohbet olarak kullanıcı kalıp sohbet etmek, kendinizi bir nevi rahatlatmak istiyorsanız o halde kelebektr sohbet odalarımıza giriş yapmanızı önermekteyiz. Hoşsohbetler, keyifli dakikalar dilerim.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: