IRC Sohbet Sunucuları Tanıtım | IRCForumlari

Merhaba Arkadaşlar KelebekTR Sohbet odalarımız üzerinde sizlerde irc sohbet sunucuların tanıtımlarını yapabilirsiniz. Sitemizin kuralları çerçevesinde kaliteli sohbet sunucular veya yeni açılan irc sunucuları hakkında tanıtım yazılarınızı sitemiz üzerinde yayınlamaya ne dersiniz? Siz değerli irc sunucu sahiplerine özel daha iyi  bir sanal dünya ve sohbet, chat ortamı için hazırlamış olduğumuz bu projemize herkez katılabilir.

IRC Sunucularınızın tanıtımları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Tanıtım Yazılarınızın Yanı sıra KelebekTR Web Sohbet üzerinde ücretli reklam alımlarımız devam etmektedir. Reklamlarınızı logo, Banner gibi bizlere sunduğunuz takdirde siztemize ekleyebiliriz. Bu durumda sitenizin hitini artırarak daha kaliteli bir site haline getirebilir, backlink kazanmaya devam edebilirsiniz.

2 Responses

  1. Antoniodem
    | Cevapla

    sunucumu tanıtmak istiyorum sizinle çalışmak istiyorum

  2. MarcusJag
    | Cevapla

    Öncelikle selamlar yeni açılan irc sunucularımızı siteniz üzerinde tanıtımını yapabiliyomuyuz bu konu hakkında bilgilendirirseniz iyi olur kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir