KelebekTR Mirc Script ile Sohbet'e Bağlan
Google Analytics Nedir? Nasıl Kullanılır?
Google Analytics Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Analytics Nedir? Nasıl Kullanılır? Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere Google Arama motorunun Google  Analytics ‘inden Bahsetmek istiyorum. Peki Nedir Bu Google Analytics? Google Analytics web sitelerinizin hitlerini sorgulayan, web sitenize hangi kelimeler tarafından erişildiğini gösteren google’nin bir uygulamasıdır. Sizlerinde web siteniz varsa eğerki bu uygulamadan herkez faydalanabilmektedir. Google Analytics ücretsizdir.

Google Analytics Nasıl kullanılır?

Google Analytics ulaşabilmek için Google arama motoruna Google Analytics gibi kelimeleri arattığınızda karşınıza çıkan ilk sıradaki siteye giriş yapabilirsiniz. Daha önceden oluşturduğunuz veya hiç üyeliği bulunmayan kullanıcıların daha önceki üyeliklerini girmeleri veya yeniden kayıt olarak (bir hesap oluşturun) butonuna tıklayarak Google Analytics kaydını oluşturabilirsiniz.

Google Analytics Nasıl Çalışır?

Google Analytics web sitesinden giriş yaptığınızda sitenizi eklediğinizde size google analytics bir izleme kodu sunacaktır. Bu kodu web sitenizin uygun yerlerine ekleyerek web sitenizdeki girişlerinizi ve hangi kelimelerden web sitenize girdiğini görebilmeniz için hazırlanmıştır. Google Analytics Hakkında Görüş, düşüncelerinizi bu başlık altında toplayabilirsiniz.

Google Analytics Ekran Görüntüsü;

google analytics

BİLGİLER
tarafından 29 Nisan 2018 - 17:38 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
KelebekTR.Com - Reklam Alanı
kelebektr-reklam
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: