Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Eski Mynet Sohbet

kelebektr Kasım 13 2018  Etiket: , , , , , , , , , , Yorum Yok

Eski Mynet Sohbet makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Hey gidi günler hey.. Eskiler canlandı bi an gözümün önünde eskiden mynet sohbet odaları vardı. Hani herkezin girmek isteyipte bir türlü girilemeyen site.. Girilemeyen site derken binlerce kullanıcının herzaman akın etmesiyle beraber sohbet odalalarının kalabalık olmasıyla beraber hani o ekranımızın donduğu veya limit aşıldığından dolayı girilmeyen sürekli denediğimiz siteydi Mynet sohbet odaları..

Yıllardır sohbet adına hizmet veren Mynet sohbet odalarının kapanması gerçekten üzücü bir durumdu çünkü sohbeti oralarda sevdik. Yeni arkadaşlıkları oralarda kurduk yeni yeni sohbet sitelerine girdiğimiz yerlerdi Mynet sohbet odaları.. Siz hiç girdinizmi uğradınızmı bilmiyorum ama bizim eski irc sohbet’e takılan kullanıcılar bunları çok çok iyi bilmektedir. Şimdiki zamanlarda Mynet sohbet odalarını aratmayan bir sohbet sitesi bulunmamakta ne yazıkki..

Mynet sohbet odaları ile beraber yeni arkadaşlıkların oluştuğu o dönemlerdeki dostluklar günümüz üzerinde ne yazıkkı bulunmamaktadır. Herkezin bir sohbet, chat sitesi bulunmakta ve herkez bir köşeye dağılıp kendi yağında kavrulmaktadır. Ama biz yinede o dönemlerde çok mutluyduk. O dönemlerde hele op olmak neredeyse bir mucizeydi.. Günlerdir dikkat çekmek adına sohbet ettiğimiz o dönemleri mumla aramaktayız.

Yeni Nesiller belki bilmez ama durum bundan ibaretti.. Şimdiki yeni nesillere irc diyorsun, irc sohbet diyorsun maalesef o ne? O ne demek gibi cevapları almak üzücü bir durum.. O eski Mynet sohbet odaları geri gelmez belki ama irci yaşatmaya devam ediyoruz ve sonuna kadarda devam edeceğiz. KelebekTR Sohbet odaları herzaman var olacaktır. Bizleri destekleyen sitemize emek veren herkeze sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir Önceki Makalemizde Mobil Cinsel Sohbet Makalesi Hakkında bilgi verilmektedir.

Herkeze hoşsohbetler dileriz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bizimmekan Chat

Bizimmekan Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bizimmekan Chat Bizim mekan Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sanal alemde IRC sunucuları, IRC sohbet odaları var oldukça bizim mekan sohbet odaları da var olacaktır. Yıllardır >>>

No Resim

Dobra Sohbet

Dobra Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Dobra Sohbet Dobra sohbet odalarına hoş geldiniz. Dobra Chat odalarımızda dobra dobra sohbet etmeye hazır mısınız? Kaliteli sohbet odalarının öncüsü olan ve sanal alemde >>>

No Resim

Sevda Sohbet Odaları

Sevda Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sevda Sohbet Odaları Sevda Chat Odalarına hoş geldiniz. Sevda Chat, sevda sohbet odaları ile beraber sizlerde ana sayfamız üzerinden Sevda Chat odalarımıza hemen >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet