Eski Mynet Sohbet makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Hey gidi günler hey.. Eskiler canlandı bi an gözümün önünde eskiden mynet sohbet odaları vardı. Hani herkezin girmek isteyipte bir türlü girilemeyen site.. Girilemeyen site derken binlerce kullanıcının herzaman akın etmesiyle beraber sohbet odalalarının kalabalık olmasıyla beraber hani o ekranımızın donduğu veya limit aşıldığından dolayı girilmeyen sürekli denediğimiz siteydi Mynet sohbet odaları..

Yıllardır sohbet adına hizmet veren Mynet sohbet odalarının kapanması gerçekten üzücü bir durumdu çünkü sohbeti oralarda sevdik. Yeni arkadaşlıkları oralarda kurduk yeni yeni sohbet sitelerine girdiğimiz yerlerdi Mynet sohbet odaları.. Siz hiç girdinizmi uğradınızmı bilmiyorum ama bizim eski irc sohbet’e takılan kullanıcılar bunları çok çok iyi bilmektedir. Şimdiki zamanlarda Mynet sohbet odalarını aratmayan bir sohbet sitesi bulunmamakta ne yazıkki..

Mynet sohbet odaları ile beraber yeni arkadaşlıkların oluştuğu o dönemlerdeki dostluklar günümüz üzerinde ne yazıkkı bulunmamaktadır. Herkezin bir sohbet, chat sitesi bulunmakta ve herkez bir köşeye dağılıp kendi yağında kavrulmaktadır. Ama biz yinede o dönemlerde çok mutluyduk. O dönemlerde hele op olmak neredeyse bir mucizeydi.. Günlerdir dikkat çekmek adına sohbet ettiğimiz o dönemleri mumla aramaktayız.

Yeni Nesiller belki bilmez ama durum bundan ibaretti.. Şimdiki yeni nesillere irc diyorsun, irc sohbet diyorsun maalesef o ne? O ne demek gibi cevapları almak üzücü bir durum.. O eski Mynet sohbet odaları geri gelmez belki ama irci yaşatmaya devam ediyoruz ve sonuna kadarda devam edeceğiz. KelebekTR Sohbet odaları herzaman var olacaktır. Bizleri destekleyen sitemize emek veren herkeze sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir Önceki Makalemizde Mobil Cinsel Sohbet Makalesi Hakkında bilgi verilmektedir.

Herkeze hoşsohbetler dileriz.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: