Sanal alemin en eski isimlerinden birisi olan kelebek sohbet odalarına hoşgeldiniz. Kaliteli kelebek sohbet odalarımıza daha önceden giriş yapmışmıydınız? Kelebek sohbet sitesi sayesinde kaliteli kelebek sohbet odalarımıza hemen ana sayfa üzerinden girişler yaparak sizlerde kaliteli arkadaşlıklar edinebilir, irc sohbet sunucumuzda yetki alabilirsiniz.

Kelebek Sohbet odalarımız ile sohbet ve chat yaparken online radyo desteği bulunan mobil sohbetimiz ile sohbet ederken radyo dinlemek hiç bukadar kolay olmamıştı. Sizlerde yeni tanıştığınız kişilere beraber dinlemiş olduğunuz online radyomuz sayesinde şarkılar armağan edebilirsiniz. RadyoBizim Online canlı radyo herzaman yanı başınızda olacaktır.

Radyomuzu dinleyebilmek için KelebekFM veya RadyoBizim ile web sayfalarından online olarak dinleyebilirsiniz. Web istek paneli üzerinden isteklerinizi belirtip çaldırabilirsiniz. Radyolarımız mobil destekli tasarlanmış olup cep telefonlarından veya bilgisayar üzerinden dinlemeniz mümkündür. Hepinizi Sohbet odalarımıza bekliyoruz. Şimdiden herkese hoşsohbetler, keyifli dakikalar geçirmeniz temennisiyle.


0 Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: