DostlarSohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmuştur.

Sanal alemde dostların bulunduğu tek mekan olarak adlandırılan DostlarChat, dostlar sohbet odaları ile sizlerde dostluk yapabileceğiniz DostlarChat irc sunucusu Kelebek Sohbet odaları ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Kaliteli kullanıcıları ile beraber kelebektr.com sohbet odalarımız ile birleşerek suncumuz üzerinde büyük etki yaratan DostlarChat sohbet odaları ile kaliteli zamanlarınızı bizimle beraber geçiren herkese sonsuz teşekkürler.

DostlarChat odaları Mobil girişi sayesinde ana sayfamız üzerinden sizlerde DostlarChat mobil ile sunucumuza giriş yaparak sınırsız sohbete şahitlik edebilirsiniz. Bilgisayar üzerinden girişlerimiz yine ana sayfamız üzerinden yapılmaktadır. DostlarChat odaları 6 yaşında! Sizlerle birlikte yıllanan DostlarChat domaini ile türkiyenin neresinde olursanız olun Herzaman yanınızda olan DostlarChat odaları sayesinde artık yanlız değilsiniz.

Kelebek Sohbet odalarımız sadece sohbet, Chat olarak hizmet vermemektedir. Oyun odalarımız sayesinde sizlerde sohbet ederken oyun oynayabilmeniz mümkündür. Şimdiden herkese hoşsohbetler, keyifli oyunlar dileriz. DostlarChat Web yönetimi.


0 Comments

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: