Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC Sohbetle Bağlan

Mobilv2 Sürümle Bağlan

Mobil Eski Sürümle Bağlan

Play Store

KelebekTR Mobil Play Store Uygulaması Web Sohbet Sevmeyen Kişiler için idealdir. Virüs taramasından geçirilerek eklenmiştir.

Uygulama İndir

AndroIRC İndir

Cep Telefonunuz APP Store Desteklemiyorsa Bu proğram Sayesinde Sohbet Odalarımızın Keyfini Çıkarın.

Uygulama İndir

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Ortamında Sohbet Etmek, Kullanıcıların En Çok istediği Şeyler Arasında Yer Almaktadır. Mobil Uyumlu Sohbet Ortamında Seviyeli Sohbet Etmeye Hazır mısın?

Sohbet odalarımızın kurulma amacı eğlenceli vakit geçirmektir. Mobil Chat odasına girmeden önce sohbet sitemizin tüm kurallarına uymanız gerektiğini bilmelisiniz. Sitemize ve ardından sohbet odalarımıza dahil olabilmek için “Hızlı Giriş” tuşuna basmak yeterli olacaktır.

sohbet

Seviyeli Sohbet Platformu

sohbet

Hızlı Sohbete Giriş


Güvenilir Sohbet Hizmeti

Yurdun dört yanından chat yapmayı seven, geveze kullanıcıları bir araya getiren sohbet sitemiz, sizlere iyi hizmet verebilmek amacıyla kuruldu. Çılgın ve tutku dolu üyelerimizin bulunduğu sohbet sitesi alanımızda gerçekten tutkulu sohbetin nasıl olduğunu deneyimleye bileceksiniz.


Ciddi Arkadaşlık Sitesi

kelebektr Mayıs 30 2019  Etiket: , , , , , , Yorum Yok

Ciddi Arkadaşlık sitesi makalesine değinilmiştir.

Sanal alemde arkadaşlık siteleri pek fazla bulunmamaktadır. Bulunmamasının sebebi bir nevi belli olsada içinde bulunan kullanıcılar bir çok şeyden şikayet etmektedirler.

Sikayet ettikleri nokta paradır. Çünkü ciddi arkadaşlık sitelerinde herkez birbirinin profilini görebilir ama mesajlaşma ücrete tabidir.

Siz ciddi arkadaşlık sitelerinde bulundunuzmu? Yaşadığınız ve merak ettiğiniz konuları yorum olarak alt kısımdan bizlere ileterek tartışma konusu acabilirsiniz.

Nerde kalmıştık evet ciddi arkadaşlık sitelerinde mesajlaşma ücretlidir. Birçok web site sahipleri sahte nick yani rumuzlar kullanarak kullanıcılara özel mesaj atarak onların geri yazmalarını sağlamaktadır.

Mesaj yazmakta ücretli oldugu için bizim türk insanları daha doğrusu türk erkekleri bayan özelden mesaj yazınca boş dururmu hemen cevap yazması lazım tabi 🙂 cevap yazmak için ücretler ödenir mesajlar yazılır fakat aynı kişiden bir daha karşı cevap alınamaz.

O yüzden ücretsiz olan ciddi arkadaşlık sitelerine tanımanızı öneririz. Kelebek sohbet odaları da arkadaşlık sitesidir. Yazışarak sohbet ettiğiniz ve ilerlettiğiniz sohbet sizler için oldukça keyifli bir durumdur.

Sizlerde yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız kiz veya erkek farketmeksizin sohbet sitemize ücretsiz olarak girişler sağlayabilir, yeni arkadaşlıklar kurarak sınırsız sohbete sahitlik edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki sohbet odalarımız 24 saat aktif ve herkez birbiri ile sohbet etmekten kaçınmıyor siz neden bekliyorsunuz? Ana sayfa üzerinden hemen giris yaparak sohbet’e başla!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Javasız Sohbet Odaları

Javasız Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.  

Şeker Sohbet Odaları

Şeker Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Şeker Sohbet Odaları Seker Tadında bir sohbete hazır mısınız? Seker sohbet odalarımız kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Sizlerde Ağız tatlılığında bir seker sohbet etmek >>>

Eski Geveze Sohbet Odaları

Eski Geveze Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Eski Geveze Sohbet Odaları Geveze Sohbet odalarına hoşgeldiniz. Sanal alemin vazgeçilmez  Sohbet sitelerinden birisi olan geveze sohbet odaları ile karşınızdayız. Kelebek sohbet >>>


Kelebek Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Alır.


Kalıcı Bağlantılar

Sohbet
Mobil Sohbet
Sosyal Medya


Sosyal Medya

Sohbet Odaları Sosyal Medyada!


© Copyright 2021 KelebekTR.Com By diE

Sohbet | Chat | Yuzuk Sohbet | Sohbet