Ciddi Arkadaşlık sitesi makalesine değinilmiştir.

Sanal alemde arkadaşlık siteleri pek fazla bulunmamaktadır. Bulunmamasının sebebi bir nevi belli olsada içinde bulunan kullanıcılar bir çok şeyden şikayet etmektedirler.

Sikayet ettikleri nokta paradır. Çünkü ciddi arkadaşlık sitelerinde herkez birbirinin profilini görebilir ama mesajlaşma ücrete tabidir.

Siz ciddi arkadaşlık sitelerinde bulundunuzmu? Yaşadığınız ve merak ettiğiniz konuları yorum olarak alt kısımdan bizlere ileterek tartışma konusu acabilirsiniz.

Nerde kalmıştık evet ciddi arkadaşlık sitelerinde mesajlaşma ücretlidir. Birçok web site sahipleri sahte nick yani rumuzlar kullanarak kullanıcılara özel mesaj atarak onların geri yazmalarını sağlamaktadır.

Mesaj yazmakta ücretli oldugu için bizim türk insanları daha doğrusu türk erkekleri bayan özelden mesaj yazınca boş dururmu hemen cevap yazması lazım tabi 🙂 cevap yazmak için ücretler ödenir mesajlar yazılır fakat aynı kişiden bir daha karşı cevap alınamaz.

O yüzden ücretsiz olan ciddi arkadaşlık sitelerine tanımanızı öneririz. Kelebek sohbet odaları da arkadaşlık sitesidir. Yazışarak sohbet ettiğiniz ve ilerlettiğiniz sohbet sizler için oldukça keyifli bir durumdur.

Sizlerde yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız kiz veya erkek farketmeksizin sohbet sitemize ücretsiz olarak girişler sağlayabilir, yeni arkadaşlıklar kurarak sınırsız sohbete sahitlik edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki sohbet odalarımız 24 saat aktif ve herkez birbiri ile sohbet etmekten kaçınmıyor siz neden bekliyorsunuz? Ana sayfa üzerinden hemen giris yaparak sohbet’e başla!


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: