Çet Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Çet neyin kısaltmasıdır

Çet yapmak, Chat Yapmak manasına gelmesiyle dilimizin alıştığı gibi çet yapmak diyoruz. Aslında bir alışkanlık Chat ingilizce kelime olduğundan biz türkler genelde çet yapmak diye kısaltırız. Çet yapmanın farklı güzellikleri bulunmaktadır.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%
Çet nedir nasıl yapılır?

Mesela bunlardan birisi görüntülü chat, görünülü çet, yazarak çet, yazarak chat gibi birçok kategoride sıralanabilmektedir. Peki siz hangisini tercih ediyorsunuz yazarak çet yapmak mı yoksa görüntülü çet yapmaktanmı yanasınız? Yoksa çet olsunda ne olursa olsun demektenmi yanasınız 🙂

Çet yapmak insanlar için vazgeçilmez bir durum olsada bir nevi sohbet odalarına giriş yaparak rahatlamamıza yardımcı oluyor. Gün içerisinde iş stresi, ev stresi veya farklı stresleri atmamıza yardımcı olan çet odaları ile stresinizi atmanıza yardımcı oluyoruz.

Çet Yapmanın dezavantajları nelerdir?

Çet yapmanın dezavantajlarıda bulunuyor tabi. Mesela bağımlılık derecesinde çet yapıyorsanız ileriki zamanlarda insan vücudunda tülü rahatsızlıklara sebep verebiliyor bunlardan bazıları göz bozulmaları en büyük etkendir.


0 Comments

Bir Cevap Yazın ve Bize Destek Olun

%d blogcu bunu beğendi: